20.02.2024

FRSE wydaje publikację laureatki ELL

Kolejna nagroda European Language Label umożliwiła laureatce Katarzynie Žák-Caplot dalszą współpracę z Wydawnictwem FRSE i wydanie kolejnej pozycji z dziedziny edukacji językowej. KOMPETENCJOWNIK, czyli język w działaniu oparty jest na projektach językowych prowadzonych w ostatnich latach w Muzeum Warszawy.

  • Autor: Wydawnictwo FRSE

Pięknie wydana książka pod redakcją Tomasza Mrożka, przy współpracy z Beatą Maluchnik (redaktorzy FRSE), zawiera teksty, materiały i ćwiczenia do nauki języka polskiego jako obcego. Jednak publikacja ta nie jest skierowana wyłącznie do obcokrajowców. Ponieważ wszystkie przygotowane przez Katarzynę Žák-Caplot i Grażynę Denekę materiały zawierają elementy kultury i historii Warszawy, będą po nią sięgać miłośnicy stolicy, miłośnicy języka polskiego i wielojęzyczności.

Bezpłatna wersja papierowa książki będzie dostępna na wydarzeniach organizowanych przez FRSE. Publikację można też pobrać z Czytelni FRSE.

Dla osób, które odwiedzają stronę www.ell.org.pl, przygotowaliśmy 30 egzemplarzy KOMPETENCJOWNIKA. Jeśli chcesz otrzymać nieodpłatną publikację, napisz prośbę mailową do European Language Label na adres label@frse.org.pl.