Blog

22.09, Pałac Ślubów

Gala wręczenia certyfikatów

22 września br. odbędzie się uroczyste wręczenie certyfikatów tegorocznej edycji konkursu Europen Language Label. Wydarzenie będzie miało także charakter oficjalnego otwarcia Europejskiego Dnia Języków (EDJ) w Warszawie. Święto przypada 26 września, ale w Warszawie i innych miastach Polski przez cały tydzień będą odbywały się różnego rodzaju przedsięwzięcia promujące wielojęzyczność. Uroczysta ceremonia wręczenia certyfikatów European Language Label – europejskiego znaku innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych jest zwieńczeniem każdej edycji konkursu.

Prestiżowe certyfikaty, podpisane przez komisarza Unii Europejskiej ds. wielojęzyczności oraz ministra edukacji narodowej, wręczą polskim laureatom przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, FRSE oraz Komisji Europejskiej w Polsce.

W tym roku jury konkursu zdecydowało o przyznaniu 15 nagród: 11 w kategorii instytucjonalnej, 3 w kategorii indywidualnej oraz 1 wyróżnienie honorowe.

Leave a Comment

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!